Lot 2537
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Negen Chinees porseleinen schotels

18e eeuw, China

Daarbij vier kleine Yongzheng famille rose schotels, een Kangxi bordje met Lange Lijs en zotje (gemerkt) en vier blauw wit schotels met vogels (niet gemerkt). Geen kopjes.

D D 10 - 11.5 cm

Het Kangxi schoteltje met Lange Lijs heeft een klein haarlijntje, verder in goede conditie zonder andere haarlijnen of restauratie. Randfritting.

€ 300,00
€ 500,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400