Lot 5601
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een Franse verguld houten bank

Eind 19e/vroege 20e eeuw

In Louis XVI stijl, de rug bekroond met gesneden muziekinstrumenten, bekleed met gestreept en geschoren velours.

€ 400,00
€ 600,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375