Lot 2502
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Drie Chinees porselein kommen, w.o. Amsterdams bont

18e eeuw, China

Een kom met de buitenzijde in capucijnerglazuur (bruin), de binnenkant in blauw wit gedecoreerd. Daarbij nog twee Amsterdams bont kommen, een met bekende bloemenmand motief, de andere met figuren en vogels.

D: 14 - 15 cm, H 6.5 - 7 cm

Kleine randschilfer en normale gebruiks- en ouderdomssporen. Geen haarlijnen of restauratie.

€ 200,00
€ 300,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325