Lot 2511
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een Chinees porselein blauw wit kom

18e eeuw, Qianlong periode, China

De kom is flroaal gedecoreerd met aan de buitenzijde ook cartouches waarin figuren. Niet gemerkt. De rand met bruine glazuur.

D 19.5 cm, H 8.3 cm

Goede conditie, geen beschadigingen of restauratie. Normale leeftijds- en gebruikssporen.

€ 200,00
€ 300,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300