Lot 2514
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een Chinees porselein blauw wit klapmutskom

Ca. 1700, China

Kangxi gemerkt en uit de periode. Met oude beschadiging/reparatie (zie foto's), geen andere schade of restauratie.

D 20 cm, H 10 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 1.100,00

Hamerprijs: € 1.100