Lot 2517
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Zes borden Chinees porselein famille rose mandarijnendecor

18e eeuw, China

Vier platte en twee diepe borden, met decor van figuren (Lange Lijzen) in een tuin. Niet gemerkt.

D 23 cm

Enkele kleine defecten, zie foto's, maar over het algemeen in goede conditie. Geen haarlijnen of restauraties.

€ 300,00
€ 500,00
€ 1.300,00

Hamerprijs: € 1.300