Lot 2516
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een deel van een theeservies Chinees porselein famille rose mandarijnendecor

18e eeuw, China

Bestaande uit een een theeflacon, een suikerpot met deksel, een melkkannetje met deksel, zeven theekommetjes en drie schotels. De theekommetjes met onderglazuur blauwe decoratie langs de bovenrand (binnenzijde) en langs de randen van de schotels. Niet gemerkt.

Enkele defecten, zie foto's, maar over het algemeen in goede conditie.

€ 300,00
€ 500,00
€ 1.200,00

Hamerprijs: € 1.200