Lot 2534
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een groot blauw wit Chine-de-Commande bord Chinees porselein

Ca. 1700, China

Een groot wandbord met familiewapen van Jacob Pelgrom in de rand en in het midden een vogel op een rots en de randen met gestileerde lotusbloemen. Op de achterkant gemerkt met een schelp (Kangxi periode).

D 39.5 cm

Twee haarlijnen en randfritting. Geen restauratie.

€ 400,00
€ 600,00
€ 850,00

Hamerprijs: € 850