Lot 10009
Henrik Joesten Bleeker (Duits-Brits 1869-1930)

In spiegel kijkende vrouw

gesigneerd "HJ Bleeker" (rechtsonder)

olieverf op doek, 64x46 cm (met lijst: 77x59 cm)

€ 400,00
€ 600,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300