Lot 10162
J.J. Hovener (1936)

Kermis

gesigneerd 'J.J. Hovener' (rechtsonder)

olieverf op doek, 60x80 cm (met lijst: 91x111 cm)

€ 600,00
€ 800,00
€ 950,00

Hamerprijs: € 950