Lot 5593
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een verguld ijzeren en bronzen piëdestal met marmeren blad

Eind 19e/begin 20e eeuw

Het ovale marmeren blad boven bronzen sierband van repeterende florale motieven en rozetornamenten, op vier gecanneleerde poten met acanthusbladkapitelen, gebogen verbindingen en klauwpoten.

79 x 51 x 40 cm

Natuurlijke imperfecties in het marmeren blad, lichte slijtage van het verguldsel, enkele kleine vlekken, verder in goede staat.

€ 300,00
€ 500,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325