Lot 5592
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een Engelse mahoniehouten Louis XVI-stijl speeltafel met inlegwerk

Ca. 1900

Het rechthoekige uitklapbare blad met wortelnoten- en esdoornhouten inlegwerk van rozetornamenten, florale motieven binnen vakwerk en sierbanden van geometrische motieven, ingelegd met vilt aan de binnenkant en afgewerkt met verguldsel, op taps toelopende poten.

77 x 88 x 43 (tot 68) cm

Enkele krassen op het blad blad, lichte fineerschade, verder in goede staat.

€ 300,00
€ 500,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260