Lot 5590
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een Neogotische eikenhouten dressoir

20e eeuw

Het rechthoekige blad met arcade van florale motieven en druiven, boven vijf deuren en lade, gedecoreerd met arcades, florale en geometrische motieven geflankeerd door pilasters met bogen en pinakels.

73,5 x 233 x 35 cm

Provenance: afkomstig uit huis Windekind, Den Haag

Lichte fineerschade, een beschadiging aan de rechterzijde, een kleine barst aan de zijkant, verder in goede staat.

€ 300,00
€ 400,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300