Lot 5586
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een polychroom beschilderd houten eendeurs vitrinekast

Eind 18e/begin 19e eeuw

De gevormde kap boven een vitrinedeur met florale motieven en verguldsel aan de bovenzijde, de onderkast met een deur.

213,5 x 161,5 x 26,5 cm

Slijtage van de lak en het hout zichtbaar, lichte fineerschade, krassen, beschadiging aan het basement.

€ 400,00
€ 600,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300