Lot 10153
Arnold Smith (1905-1995)

Stilleven met schenkkan en kreeft op wit bord

gesigneerd en gedateerd ' arn. Smith / 1936' (rechtsboven)

olieverf op board, 65x70 cm (met lijst: 77x82 cm)

Conditie: iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100