Lot 10019
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)

'Roode en witte amaryllis'

gesigneerd 'Piet van Wijngaerdt' (rechtsboven), getiteld (op de achterzijde)

olieverf op doek, 80x68 cm (met lijst: 86x74 cm)

Conditie: vernis vergeeld, craquelé, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220