Lot 10016
Jan Rijlaarsdam (1911-2007) (2x)

Aan de bar ; Moeder en kind

beide gesigneerd 'J Rijlaarsdam' (linksonder)

1x gouache op papier en 1x aquarel en houtskool op papier, diverse afm van 32x23 (met lijst: 43x34 cm) en 54x35,5 cm (met lijst: 66x51 cm)

Conditie: papier iets vergeeld, een punaisegaatje, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600