Lot 10017
Jan Rijlaarsdam (1911-2007)

Figuren bij woonwagens

gesigneerd 'J Rijlaarsdam' (linksonder)

aquarel op papier, 35x52 cm (met lijst: 54x74 cm)

Conditie: papier vergeeld, enkele vlekken, slijtage op de hoekjes

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100