Lot 10033
Herman ten Kate (1822-1891)

Duttende monnik

gesigneerd 'HC. Ten Kate f' (rechtsonder)

aquarel, 12x10 cm (met lijst: 38x34 cm)

€ 200,00
€ 300,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200