Lot 10018
Marinus de Jongere (1912-1977)

Graan elevatoren in de Rotterdamse haven

gesigneerd 'M. de. Jongere' (rechtsonder)

aquarel en gouache op papier, 47x81 cm (met lijst: 54,5x88 cm)

Conditie: watervlekjes zichtbaar, papier iets vergeeld

€ 300,00
€ 500,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160