Lot 539
Old Masters, Nineteenth Century & Early Modern Art Online | 21 November 2021
Carel Jacobus Behr (1812-1895)

Zicht op het Galgewater in Leiden

gesigneerd, geannoteerd en gedateerd 'CJ Behr Leiden 1865' (rechtsonder)

aquarel op papier, 18x33 cm

Conditie: niet zuurvrij gelijst, paper verkleurd en kleuren wat verbleekt.

€ 800,00
€ 1.200,00

Startbod: € 700