Lot 10073
Arie Zwart (1903-1981)

Zonnige straatje in Elburg

gesigneerd 'Zwart' (rechtsonder)

olieverf op doek, 60x50 cm (met lijst: 73x63 cm), geannoteerd 'Elburg' (op de achterzijde)

Provenance: -Kunsthandel, Gebroeders Koch, Den Haag (circa 1934-1997).

Conditie: vernis vergeeld, iets oppervlaktevuil, doordrukking van het spieraam

€ 300,00
€ 500,00
€ 1.500,00

Hamerprijs: € 1.500