Lot 7527
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een Märklin H0 elektrische trein krokodil locomotief

Tweede helft 20ste eeuw, Duitsland

Type 13303 elektrische krokodil locomotief (modeltrein). In originele verpakking. Daarbij enkele brochures/catalogi voor modeltreinen.

Minieme slijtage/gebruikssporen, in goede staat.

€ 300,00
€ 500,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200