Lot 7525
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Veertien Märklin H0 modeltrein luxewagons

20ste eeuw, Duitsland

Waaronder een 348/2 Speisewagen, een 348/4 wagon en een DSG Speisewagen. Allen in originele verpakking.

Lichte slijtage/gebruikssporen zichtbaar, overwegend in goede staat.

€ 300,00
€ 500,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200