Lot 7524
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Veertien Märklin H0 modeltrein goederenwagons

Waaronder een takelwagen, een Shell olietankwagon en een goederwagon met stoffen overkapping. Allen in originele verpakking.

20ste eeuw, Duitsland

Het chassis van de takelwagen doormidden gebroken. Lichte slijtage/gebruikssporen zichtbaar, overwegend in goede staat.

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 180