Lot 7523
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Vier Märklin H0 modeltrein coupés

Tweede helft 20e eeuw, Duitsland

Een RET800, een SE800, een E6302 en een 3050 treinstel. Allen in originele verpakking.

Lichte slijtage/gebruikssporen zichtbaar, overwegend in goede staat.

€ 300,00
€ 500,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260