Lot 7522
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Vier Märklin H0 modeltrein stoomlocomotieven

20ste eeuw, Duitsland

Een SK800, een F800, een TT800 en een 3082 locomotief, waarvan drie met bijbehorende kolenwagon. Allen in originele verpakking.

Lichte slijtage/gebruikssporen, overwegend in goede staat.

€ 300,00
€ 500,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500