Lot 7518
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een verzameling H0 sporen voor modeltreinen, vnl. Märklin

Een gedeelte in originele verpakking.

20ste eeuw, Duitsland

Lichte slijtage/gebruikssporen, overwegend in goede staat.

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 180