Lot 10026
Anneke van Brussel (1949)

Portret met vogels en veren

gesigneerd en gedateerd 'anneke vBrussel / 15 10 1978' (linksboven)

aquarel, 39x29 cm (met lijst: 62x50 cm)

For this artist resale right is applicable from €2400 hammer price onwards

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 300