Lot 7515
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een porseleinen pop Armand Marseille, Asian baby

De pop met porseleinen hoofdje, in stoffen kleding met geborduurde bloemenvaas en florale motieven. Gesigneerd "A.M. Germany. 353./3/OK." op de achterkant van het hoofd.

20ste eeuw, Duitsland

Lichte slijtage zichtbaar, lichte verkleuring, verder in goede staat.

L 23 cm

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 120