Lot 332
Europese School (18e eeuw)

I. Bilaam en zijn ezel
II. Abraham offert Isaac

beide olieverf op koper, 8,5x6 cm (met lijst elk 16x14 cm)

Conditie: Goed

€ 250,00
€ 500,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200