Lot 2512
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Zes Chinese famille verte porseleinen schotels

Kangxi periode, China

De schotels gedecoreerd met een centrale voorstellingen van eenden in een vijver binnen een medaillon op het plat, omringt met hanen, pioenrozen en florale motieven op de geschulpte rand. Gemerkt met een jadesymbool op de onderkant.

D 12,5 cm

Een schotel met een randschilfer, een schotel met korte haarlijn, kleine randschilfer en groot ingelijmd stuk, een schotel met korte haarlijn en schilfer, een schotel met randschilfers, een schotel met een haarlijn.

€ 300,00
€ 500,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300