Lot 2508
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Vier Chinese famille rose porseleinen kop- en schotels

18e eeuw, China

De kop- en schotels gedecoreerd met voorstelling van een vogel op een rots omringt met pioenrozen, de rand gedecoreerd met sierband van geometrische motieven. Niet gemerkt.

H 4 cm, D ca. 6,5 tot ca. 10,5 cm

Twee kopjes met lichte randschilfering, een kopje met randschilfering en korte haarlijn, een kopje in goede staat. Een schotel met minieme randschilfering, twee schotels met enkele kneuzingen en bakfouten, een schotel in goede staat.

€ 300,00
€ 500,00
€ 1.100,00

Hamerprijs: € 1.100