Lot 5581
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een Oosterse rijkelijk bewerkte bijzettafel

19e/20e eeuw

Het ronde blad met ingelegde bladeren en twee sierbanden van hout gesneden florale motieven, boven het achthoekige basement met opengewerkte panelen.

H 47 cm, D 45,5 cm

Lichte slijtage zichtbaar, enkele krassen, vuil, verder in goede staat.

€ 100,00
€ 200,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140