Lot 10059
Roland Clark (Amerikaans, 1874-1957) ; Benson B. Moore (Amerikaans, 1882-1974) ; Willem Veldhorst (20ste eeuw)

'A Rainy Day' ; Twee luipaarden op takken ; Gezicht op het Vredespaleis

3x gesigneerd (links/rechtsonder) waarvan 1x genummerd en geannoteerd en 1x getiteld (op een label op de achterzijde)

2x ets, 1x kleurenets, diverse afm van circa 10x14 cm tot 17,5x13 cm (met lijst: van 32x35 cm tot 45x38 cm)

Provenance: -Kunsthandel Arthur H. Harlow & Co., New York.

Conditie: 1x gebobbeld, verder goed

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 100