Lot 39
Old Master Paintings & Drawings | 17 November 2021
Naar Elisabetta Sirani (eind 17e eeuw)

Maria Magdalena

olieverf op doek, 131x103,5 cm

Let op: het onderhavige lot betreft een laat zeventiende-eeuwse kopie naar een schilderij van Elisabetta Sirani (1638-1665) in de collectie van de Pinacoteca Nazionale Bologna, inv. no. 376.

€ 2.000,00
€ 3.000,00