Lot 10056
Henry van de Velde (1896-1969)

Jongen bij waterput met wit paard

gesigneerd 'H vd Velde' (linksonder)

olieverf op paneel, 30x24 cm (met lijst: 56x50 cm)

Provenance: -Kunsthandel Roelofs, Amsterdam, n.2835.

Conditie: iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 400,00
€ 500,00

Startbod: € 240