Lot 533
Old Masters, Nineteenth Century & Early Modern Art Online | 21 November 2021
Navolger van Philips Wouwerman (18de eeuw)

Rust tijdens de jacht in een Italiaans landschap

olieverf op doek, zonder lijst, 45x64 cm

Conditie: bedoekt

€ 1.500,00
€ 2.000,00

Startbod: € 1.400