Lot 5598
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een Empire mahoniehouten kleine chiffonniere

Eind 18e/begin 19e eeuw

Het gevormde rechthoekige blad met tandlijst, boven vijf laden met bewerkte messing monturen, geflankeerd door halfzuilen met bewerkte messing kapitelen op taps toelopende poten.

115,5 x 77 x 39,5 cm

Enkele kleine barsten aan de zijkanten, lichte fineerschade op het blad en langs de zijkanten, enkele beschadigingen aan de tandlijst, kleine vlekken op het blad, verder in goede staat.

€ 500,00
€ 700,00
€ 650,00

Hamerprijs: € 650