Lot 7512
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een grote verzameling diverse modeltreinwagons, tinnen gebouwen, decoratieve stukken, reserveonderdelen, transformatoren en spoorwegstukken

Waaronder ca. 30 Marklin modeltreinwagons, diverse modeltreinwagons, een station, twee gebouwen, decoratieve figuren, bomen en diversen, een wisselspoor, spoorbruggen, onderstellen, wielsets, steunstukken en transformatoren.

Slijtage/gebruikssporen zichtbaar.

€ 300,00
€ 500,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180