Lot 241
Hendrik Jan Carel Linse (1843-1906)

De ziekenbezoek

gesigneerd en gedateerd 'J. Linse / 1874' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 34x28,5 cm (met lijst: 53x48 cm)

Conditie: vergeeld, craquelé

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 180