Lot 240
Piet Verhaert (Belgisch, 1852-1908)

De schilder

gesigneerd en gedateerd 'Piet Verhaert / 1891' (rechtsboven)

olieverf op paneel, zonder lijst, 27x21 cm

Provenance:
-Uit de collectie van Firmin Baes, tentoongesteld bij '100 jaar Belgische Schilderkunst', Brussel, 1930.
-Veiling, De Vuyst, Lokeren, 7 maart 1998, lot 401.

Conditie: oppervlaktevuil, vergeeld

€ 800,00
€ 1.000,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400