Lot 238
Johannis Baptista Robart (Duits, Nederlands, 1776-1829) (2x)

Bloemen, bladmuziek en instrumenten

beide gesigneerd en gedateerd 'J.B. Robart. Fecit 1809' (in de bladmuziek)

beide aquarel, beide circa 26x18 cm (met lijst: 41x31 cm)

Conditie: vergeeld (op de randen)

€ 200,00
€ 300,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180