Lot 236
Hollandse School (20ste eeuw) / Naar Jan van Huijsum

Boeket in een terracotta vaas op een stenen plint

met signatuur 'Jan van Huysum / fecit' (linksonder)

olieverf op paneel, 78x56 cm (met lijst: 94x74 cm)

Conditie: vergeeld, craquelé, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325