Lot 233
Hollandse School (20ste eeuw)

Bloemstilleven op een stenen plint

draagt initialen 'JBM' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 39x54 cm (met lijst: 52x68 cm)

Conditie: een stukje verfverlies, vergeeld, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260