Lot 232
Hollandse School (20ste eeuw)

Stilleven met bloemen, citroen, aardbeien, kersen, druiven, oesters, vlinders en andere insecten

draagt signatuur (linksonder)

olieverf op paneel, 56x46 cm (met lijst: 78x68 cm)

Conditie: licht craquelé, verder goed

Kopie naar Cornelis de Heem (1631-1695)

€ 400,00
€ 600,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375