Lot 2547
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een Chinese polychroom porseleinen geschulpte schaal

19e eeuw, China

De schaal gedecoreerd met voorstellingen van figuren in een landschap. Niet gemerkt.

7,5 x 25,8 x 20,4 cm

Slijtage van de randbeschildering, verder in goede staat

€ 200,00
€ 300,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400