Lot 2531
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Vijf Chinese porseleinen mandarijnen decor kop en schoteltjes

18e eeuw, China

Kop en schotels Gedecoreerd op het plat met een voorstelling van drie figuren in een landschap. Randen gedecoreerd met gestileerde wolken en geometrische motieven.

Schotels D 10,5 cm, Kopjes D 6 cm, H 4 cm

Een kopje met een haarlijn

€ 150,00
€ 250,00
€ 800,00

Hamerprijs: € 800