Lot 2515
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een groot Chinees porseleinen famille rose bord met geschulpte rand

18e eeuw, China

Gedecoreerd op het plat met een voorstelling van een vrouw en een spelende kind in een tuin. De randen gedecoreerd met florale en geometrische motieven.

D 33,5 cm

Randschilfers

€ 300,00
€ 500,00
€ 1.000,00

Hamerprijs: € 1.000