Lot 7514
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een Kinderfornuisje met emaillen serviesje

Eind 19e/begin 20e eeuw

Het ijzeren fornuisje met zes pitjes, het bijbehorende emaillen serviesje met blauw kippengaas decor. Gemerkt op de onderkant.

40 x 49 x 33 cm

Lichte slijtage zichtbaar, emailleverlies, vlekken en krasjes, verder in goede staat.

€ 300,00
€ 400,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180